Kariéra

Volné pracovní pozice ve společnosti Certus spedition s.r.o. a jejích dceřinných společnostech.

Certus spedition s.r.o. je úspěšná společnost s dlouholetou historií v oboru mezinárodní kamionové dopravy, autobusové dopravy a skladování.
Naší snahou je poskytovat klientům kompletní služby při řešení logistiky jejich výrobků.
Jsme plnohodnotným partnerem velkým nadnárodním společnostem, stejně tak i malým drobným zákazníkům.

Naši řidiči a kolegové mají k dispozici moderní vozy a špičkové vybavení pro výkon svého povolání.
Pokud máte zájem o práci v rodinné fungující firmě, kde si zakládáme na přátelské atmosféře a férovém jednání, ozvěte se nám.

Kontaktujte nás i v případě, že zde nenajdete pozici, která by Vás zaujala.

Aktuální volné pozice

Řidič autobusu - brigádně

Hledáme řidiče autobusu pro vnitrostátní dopravu zejména pro FK Pardubice. Fanoušek fotbalu vítán. :-)

Vyplnit formulář

Řidič MKD C+E

Přijmeme zaměstnance na mezinárodní kamionovou dopravu v EU (převážně Německo). Požadujeme ŘP sk.C+E, profesní průkaz, kartu řidiče do digitálního tachografu, dobrý zdravotní stav. Nabízíme dobré platové podmínky, nový vozový park, férové jednání. Kontakt: p. Zavřel Vít +420602726461. Nástup ihned.

Speditér pro Certus Logistic s.r.o.

Hledáme kolegu pro rozšíření našeho pracovního týmu na pozici SPEDITÉR

Poždavky na uchazeče:

  • praxe na pozici speditéra min. 1 rok
  • SŠ vzdělání
  • NJ nebo AJ na komunikativní úrovni
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • uživatelská znalost PC a MS Office a dopravních programů (Raal, Timocom)
  • proklientský přístup, spolehlivost, pečlivost a týmový duch

Náplň práce:

  • získávání a přijímání objednávek na dopravu
  • aktivní vyhledávání poptávek po přepravě
  • komunikaci se zákazníkem, řešení problémů
  • tvorbu cenových nabídek
  • tvorba a zpracování podkladů pro fakturace

Co nabízíme:

  • stabilní a perspektivní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • příjemné pracovní prostředí v nově zrekonstruovaném areálu
  • motivující mzdové ohodnocení
  • individuální přístup
  • místo vykonávání pozice Dolní Roveň

Své životopisy posílejte na email suchomel@certus-logistic.cz nebo můžete volat na číslo 770 123 080.

Zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, společnosti Certus Logistic s.r.o., IČO 06438008 na dobu neurčitou (až do odvolání písemnou formou).

Řidič MKD C
Řidič MKD C

Přijmeme zaměstnance na mezinárodní kamionovou dopravu v EU (převážně Německo). Požadujeme ŘP sk.C, profesní průkaz, kartu řidiče do digitálního tachografu, dobrý zdravotní stav. Nabízíme dobré platové podmínky, nový vozový park, férové jednání. Kontakt: p. Zavřel Vít +420602726461. Nástup ihned.

Chcete se přidat do našeho týmu? Neváhejte nás kontaktovat

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost firma Certus spedition s.r.o. , IČ: 64827178, se sídlem Dolní Roveň 325, 53371, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Všechny položky jsou povinné