Kariéra

Volné pracovní pozice ve společnosti Certus spedition s.r.o. a jejích dceřinných společnostech.

Certus spedition s.r.o. je úspěšná společnost s dlouholetou historií v oboru mezinárodní kamionové dopravy, autobusové dopravy a skladování.
Naší snahou je poskytovat klientům kompletní služby při řešení logistiky jejich výrobků.
Jsme plnohodnotným partnerem velkým nadnárodním společnostem, stejně tak i malým drobným zákazníkům.

Naši řidiči a kolegové mají k dispozici moderní vozy a špičkové vybavení pro výkon svého povolání.
Pokud máte zájem o práci v rodinné fungující firmě, kde si zakládáme na přátelské atmosféře a férovém jednání, ozvěte se nám.

Kontaktujte nás i v případě, že zde nenajdete pozici, která by Vás zaujala.

Aktuální volné pozice

Řidič MKD C+E

Přijmeme zaměstnance na mezinárodní kamionovou dopravu v EU (převážně Německo). Požadujeme ŘP sk.C+E, profesní průkaz, kartu řidiče do digitálního tachografu, dobrý zdravotní stav. Nabízíme dobré platové podmínky, nový vozový park, férové jednání. Kontakt: p. Zavřel Vít +420602726461. Nástup ihned.

Vyplnit formulář

Řidič MKD C
Řidič MKD C

Přijmeme zaměstnance na mezinárodní kamionovou dopravu v EU (převážně Německo). Požadujeme ŘP sk.C, profesní průkaz, kartu řidiče do digitálního tachografu, dobrý zdravotní stav. Nabízíme dobré platové podmínky, nový vozový park, férové jednání. Kontakt: p. Zavřel Vít +420602726461. Nástup ihned.

Speditér pro Certus Logistic s.r.o.

Hledáme kolegu pro rozšíření našeho pracovního týmu na pozici SPEDITÉR

Poždavky na uchazeče:

  • praxe na pozici speditéra min. 1 rok
  • SŠ vzdělání
  • NJ nebo AJ na komunikativní úrovni
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • uživatelská znalost PC a MS Office a dopravních programů (Raal, Timocom)
  • proklientský přístup, spolehlivost, pečlivost a týmový duch

Náplň práce:

  • získávání a přijímání objednávek na dopravu
  • aktivní vyhledávání poptávek po přepravě
  • komunikaci se zákazníkem, řešení problémů
  • tvorbu cenových nabídek
  • tvorba a zpracování podkladů pro fakturace

Co nabízíme:

  • stabilní a perspektivní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • příjemné pracovní prostředí v nově zrekonstruovaném areálu
  • motivující mzdové ohodnocení
  • individuální přístup
  • místo vykonávání pozice Dolní Roveň

Své životopisy posílejte na email suchomel@certus-logistic.cz nebo můžete volat na číslo 770 123 080.

Zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, společnosti Certus Logistic s.r.o., IČO 06438008 na dobu neurčitou (až do odvolání písemnou formou).

Chcete se přidat do našeho týmu? Neváhejte nás kontaktovat

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět společnost firma Certus spedition s.r.o. , IČ: 64827178, se sídlem Dolní Roveň 325, 53371, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Všechny položky jsou povinné